O nás

Od events managmentu

Společnost KAZAK založená v roce 2004 v Praze se nejprve soustředila na organizaci a produkovaní akcí pro nejrůznější zadavatele. Podnikové večírky, incommingové akce, plesy, inaugurace novostaveb a prostor po rekonstrukci, scénografie a vernisáže…

thumb-birthday
thumb-fr-trh
…po graficky design

Vedena nutností zajistit organizovaným akcím propagaci, otevírá společnost KAZAK oddělení grafického designu a spolupracuje s prestižními firmami zastoupenými v České republice jako jsou L’Oréal, VCES-Bouygues Bâtiment International, ORCO Group nebo ACCOR Services.

 
… přes akce pro labužníky pořádané na veřejných prostranstvích:

Ve spolupráci s českou pobočkou společnosti SOPEXHA (agentura pro propagaci francouzských potravinářských produktů v zahraničí), organizuje KAZAK od roku 2007 množství akcí se zemědělsko-potravinářským zaměřením: trhy s vínem, výstavy produktů, veřejné ochutnávky. V roce 2010 se v Praze a Brně KAZAK pouští do organizování venkovních gurmánských trhů festivalového ladění, které pro tato města znamenají skutečný závan čerstvého vzduchu.

thumb-wine-market
Osmiletá zkušenost na pomezí tří oblastí činnosti dělá za společnosti KAZAK víc než reklamní agenturu zaměřenou na organizování eventů a grafický desing. Její skutečnou výsadou je profesní přidaná hodnota, díky které je schopna poskytnout každému projektu kompletní balíček služeb „na míru“ a dodat je „na klíč“.
Osobité know-how společnosti KAZAK tvoří:
  • pečlivá definice potřeb a přaní zákazníka provázaná s hlubokou znalosti místních podmínek a české mentality,
  • důsledné zvládnutí všech logistických parametrů,
  • kompletní grafická podpora,
  • řízení a dohled nad průběhem všech fázích pořádaných akcí.
thumb-knowhow1 
Protože se jedná o realizaci od A až po Z, a vzhledem k proměnlivé povaze projektů, dává KAZAK přednost úzkým kontaktům s klienty založeným na důvěře, schopnosti naslouchat, spolurozhodování o rizicích a trvalém dialogu.
thumb-knowhow2
O osobitém know-how společnosti KAZAK svědčí nejlépe projekty nejrůznějšího zaměření, jejichž organizací se může pochlubit např.

Interested?
View our works, services or contact us!