Reference

From concept to production, your events have flair!

  • pk-atrium
  • pk-glasses
  • pk-hall
  • pk-greenlight
  • pk-shakerpk-singer

Slavnostní otevření Paláce Křižík bylo významnou událostí realitního světa roku 2006 a jako takovou i bezpochyby nejkomplexnější akcí pocházející z dílny společnosti Kazak. Developerská firma Cecopra úspěšně zrealizovala odvážný a ambiciózní projekt zahrnující komplex 4 budov s centrálním atriem a tento počin hodlala velkoryse oslavit.

Seskupení budov soustředěných kolem centrálního atria nesoucí název Palác Křižík bylo ústředním tématem gigantického zahajovacího večera zcela zhotoveného na míru. Špičkoví profesionálové se sešli na spolupráci na bezvadné produkci, a pomocí technického vybavení a výzdoby zapůjčené barrandovskými filmovými ateliéry vytvořili skutečnou filmovou scénu.

Slavnostní večer na téma Magic Garden přivítal na 1000 hostí, kterým nabídl koncert celebrit Yvonny Sanchez a skupiny Beatles Revival, laserovou show, ohňostroj vystřelovaný ze střechy atria, krátkometrážní a animované snímky promítané na plazmové obrazovky, světelnou show a výjimečný catering. Po 23 hodině mohli návštěvníci ve 4. patře budovy zavítat do kubánského baru a okusit pravé doutníky a skvělé koktejly. Večírek se podařil a skončil až nad ránem.

Najděte více na: http://www.palac-krizik.cz/en